.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИОС ШАМПОН РИЊУ 7 440 МЛ

SKU: 34251388
Достапност: На залиха
255 ден 199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА.
Aqua (water, eau), Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Nymphaea caerulea flower extract, Glycine, Lysine HCl, Disodium cocoamphodiacetate, Parfum (fragrance), Sodium benzoate, Citric acid, Cocamide MEA, Dimethicone, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Glycol distearate, Hydrogenated castor oil, Laureth-4, Propylene glycol, Sodium hydroxide, Linalool, Hydrolyzed keratin, Laureth-23, Salicylic acid, Phenoxyethanol, Potassium sorbate.
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ВАНИЛИН ШЕЌЕР 10 ГР

ДР. ЕТКЕР ВАНИЛИН ШЕЌЕР 10 ГР

7 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

89 ден
Слика од ТРИО 95 ЛИСНАТО ТЕСТО ПЛОЧКА 500Г

ТРИО 95 ЛИСНАТО ТЕСТО ПЛОЧКА 500Г

64 ден