.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА РИПЕАР ТЕРАПИ 440МЛ

SKU: 34251382
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА РИПЕАР -шампон за сува и оштетена коса.Ги обновува клетките на косата и ги поправа оштетувањата на косата
Aqua (water, eau), Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Undaria pinnatifida extract, Glycine, Lysine HCl, Disodium cocoamphodiacetate, Parfum (fragrance), Sodium benzoate, Citric acid, Cocamide MEA, Dimethicone, Glycol distearate, Hydrogenated castor oil, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Laureth-4, Glycerin, Sodium hydroxide, Laureth-23, Limonene, Linalool, Propylene glycol, Salicylic acid, Benzyl alcohol, Phenoxyethanol, Sodium metabisulfite
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден
Слика од КОКТА ФРИ ПЕТ 1.5Л

КОКТА ФРИ ПЕТ 1.5Л

59 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

53 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден