.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА ЛОКНИ 440МЛ

SKU: 34251387
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СИОСС ШАМПОН ЗА КОСА ЛОКНИ -шампон за броновидна и виткана коса
AQUA (WATER, EAU), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, POLYIMIDE-1, STEARDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, HYDROLYZED KERATIN, PANTHENOL, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, COCAMIDE MEA, DIMETHICONE, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCOL DISTEARATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LAURETH-4, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LAURETH-23, LIMONENE, PROPYLENE GLYCOL, SALICYLIC ACID
3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

100 ден
Слика од ГУД КИКИРИКИ ДИЕТ 200 ГР

ГУД КИКИРИКИ ДИЕТ 200 ГР

64 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

23 ден
Слика од НЕСКАФЕ КЛАСИК 3 ВО 1

НЕСКАФЕ КЛАСИК 3 ВО 1

10 ден