.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СИНАЛКО ПЛУС 1.5Л

SKU: 08020060
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Освежителен безалкохолем пијалок со вкус на портокал
Состав: Вода, шеќер, концентриран сок од портокал, концентриран сок од лимон, јаглерод диоксид, лимонска киселина, антиоксиданс Е300, природна цитрус арома, конзерванс Е211, стабилизатори: Е410 и Е440. Сува материја мин 12,0%
Рок на употреба: 9 месеци
Начин на чување:Да се чува на ладно, суво и чисто место, заштитено од замрзнување и од директна сончева светлина.
Производител: КОЖУВЧАНКА ДОО

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи