.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ПЛАЗМА 300ГР+ПЛАЗМА МЕЛЕНА 300ГР+ГРАТИС ЧАША

SKU: 07020846
Достапност: На залиха
179 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БИСКВИТ МЕЛЕН СО ДОДАДЕНИ ВИТАМИНИ
Состав: ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ШЕЌЕР, ПУТЕР , СОИНО БРАШНО, РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМА), ФРУКТОЗЕН СИРУП, ДЕКСТРОЗА, , СРЕДСТВО ЗА НАРАСНУВАЊЕ (АМОНИУМ ХИДРОГЕНКАРБОНАТ, ) СОЛ, ЕМУЛГАТОР СОЈА ЛЕЦИТИН, ВИТАМИНИ (ВИТАМИН Ц, ВИТАМИН Б6, ТИАМИН, АНТИОКСИДАНТ КАЛИУМ МЕТАБИСУЛФИТ, СРОМА). МОЖЕ ДА СОДРЖИ СЕМЕ ОД СУСАМ, МЛЕКО, ЛЕШНИК.
Рок на употреба: 1.5 ГОДИНА
Начин на чување: СУВО МЕСТО - ТЕМПЕРАТУРА ОД 15 ДО 21 СТЕПЕН
Производител: КОНЦЕРН БАМБИ АД ПОЖАРЕВАЦ УЛ ЃУРО ЃАКОВИЃ ББ ПОЖАРЕВАЦ, СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер: ДПТУ КОЛА ДООЕЛ , КАЧАНИЧКИ ПАТ 254, 1000 СКОПЈЕ Р.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од ЛАКИ СТРАЈК АМБЕР

ЛАКИ СТРАЈК АМБЕР

110 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

52 ден 39 ден