.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ПАЛМОЛИВЕ КУПКА БАДЕМ+ПРОТЕКС ТЕЧЕН САПУН

SKU: 29200426
banner
Достапност: На залиха
209 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Гел за туширање 

Состав: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCMIDOPROPYL BETAINE,GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, COCAMIDE MEA,STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER,SODIUM SALICYLATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM LACTATE, POLYQUATERNIUM-7,CITRIC ACID, TETRASODIUM EDTA, GLYCOL DISTEARATE, LAURETH -4, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SEED EXTRACT, SINE ADIPE LAC, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, BENZYL BENZOATE,BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL,HEXIL CINNAMAL, LINALOOL CI 16255 CI47005. 

Рок на употреба:  Означен на амбалажата.

Начин на чување: ДА НЕ СЕ ИЗЛОЖУВА НА ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА! 

Производител: КОЛГЕЈТ-ПАЛМОЛИВ-ИТАЛИЈА

Увозник / Дистрибутер: АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛИЦА 808 БР.3, СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*