.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕТ ДУЕЛ ТЕЧ.ДЕТЕРГЕНТ 2,6Л+ЛОТУС ОМЕКНУВАЧ 1Л

SKU: 30310547
Достапност: На залиха
393 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Сет детергент за алишта и омекнувач
Состав: Омекнувач:5-15% КАТЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ,КОНЗЕРВАНСИ( BENZISOTHIAZZOLINONE,METHYLISOTHIAZLINONE), МИРИС,BENZYL SALICYLATE,TETRMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,BUTYPHENYL METHYLPROPIONAL Течен детергент: <5% Анјонски сурфактант, Неонски сурфактант, Ензими, Конзерванс, (Phenoxyeathanol, Benzisothiazolinone) мирис Benzyl Salicylate, Octahydro tetramethyl acetonapdtone, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl, Methylpropional, Subtilisin
Рок на употреба: 18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: БЕОХЕМИЈА ДОО, БЕЛГРАД, Р.СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ, КОЛЕШИНО БР.6, СТРУМИЦА, РМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

22 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ПЕТ 1.25Л

53 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден