.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СЕНСОДИН КОМПЛИТ ПРОТЕКШН ПАСТА ЗА ЗАБИ 75МЛ

SKU: 34010655
Достапност: На залиха
315 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Aqua,Hidrated Silica,Sorbitol
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
ГСК
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

25 ден
Слика од ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

25 ден
Слика од ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

ЈАНА ЈУНИОР 0.5Л

28 ден
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

25 ден