.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СВИНСКА ВЕШАЛИЦА - 240GR

SKU: 23020004
banner
Достапност: На залиха
335 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Свинско каре, сенф, сол, бибер, јаполков оцет, соја сос, ворчестер сос, лук, буковец, рузмаин, оригано, маслиново масло, сув ,магдонос, лимонтус, кафеав шеќер, течен чад.
Алергени: соја
Начин на чување: Да се чува на температура од 0 до 6 ° C
Производител: Вејн Мастер доо.подружница Меат Мастер ул.Кленоец бр.87 1000 Скопје
Дистрибутер: Вејн Мастер доо.подружница Меат Мастер ул.Кленоец бр.87 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*