.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САН ПЛАСТ ДИСПЕНЗЕР ЗА САПУН И ДРЖАЧ НА СУНЃЕР

SKU: 32051394
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ДИСПЕНЗЕР ЗА САПУН И ДРЖАЧ НА СУНЃЕР
Состав: ПЛАСТИКА
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: НЕОПРЕДЕЛНО
Производител: САН ПЛАСТ, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден
Слика од ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ГОВЕДСКО МЕСО 100 ГР.

ФЕЛИКС АГАИЛ ПАУЧ СО ВКУС НА ГОВЕДСКО МЕСО 100 ГР.

32 ден