.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САНДЕЈ БАКЛАВА ФСТАК ПУТЕР 500Г

SKU: 07210035
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: САНДЕЈ БАКЛАВА ФСТАК ПУТЕР 500Г
Состав: Сируп 50% (шеќер, вода, глукозен сируп,регулатор на киселост (Е330),арома ванила, конзерванс (Е202)), пренично брашно, ореви 8%, растителна маст,растително масло,ф'стак 4%, путер 3%, лебни трошки, пченичен гриз, пченкарен скроб, шеќер, сол, вода,конзерванс (Е282), подобрувач за тесто (Л цистеин)
Рок на употреба: 6 МЕСЕЦИ
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ
Дистрибутер: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

20 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША ЈАБОЛКО ГРОЗЈЕ ЦИМЕТ 62 ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША ЈАБОЛКО ГРОЗЈЕ ЦИМЕТ 62 ГР

5 Поени
33 ден 27 ден