.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САЛВЕТИ ДУНИ ТИСЈУ 33*33

SKU: 31040156
Достапност: На залиха
137 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Декоративни салвети за сервирање
Бренд: Дуни, Тип на материјал: Тисју хартија;Димензии:33х33см; Трослојни; FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*