.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САЛАТИ И ПОРЦИИ

View as Grid List
Сортирајте
Прикажи по страна
banner
Слика од ВЕГЕ САЛАТА ФРАНЦУСКА 400Г

ВЕГЕ САЛАТА ФРАНЦУСКА 400Г

119 ден
Слика од ВЕГЕ САЛАТА ПИЛЕШКА 400Г

ВЕГЕ САЛАТА ПИЛЕШКА 400Г

139 ден
Слика од ВЕГЕ САЛАТА РУСКА 400Г

ВЕГЕ САЛАТА РУСКА 400Г

120 ден
Слика од ВЕГЕ ПИЛЕШКА САЛАТА 800Г

ВЕГЕ ПИЛЕШКА САЛАТА 800Г

269 ден
Слика од ВЕГЕ САЛАТА ФРАНЦУСКА 800Г

ВЕГЕ САЛАТА ФРАНЦУСКА 800Г

239 ден
Слика од ВЕГЕ РУСКА САЛАТА 800Г

ВЕГЕ РУСКА САЛАТА 800Г

235 ден