.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС ТЕЧЕН ВАЈТ 1.1Л.

SKU: 30140097
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1

САВЕКС ТЕЧЕН ВАЈТ 1.1Л.

Состав: 5-15% анјонски сурфактанти, нејонски сурфактанти; < 5% катјонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, оптички избелувачи, Метилхлоризотиазолинон, Метилизотиазолинон, парфем /Бензил Алкохол, Бутилфенил Метилпропионал, Цитронелол, Лимонен, Линалол

Рок на употреба: 24 месеци од датумот на производство

Начин на чување: Предизвикува сериозно надразнување на очите. Предизвикува иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца

Производител:  „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48

Убозник/Дистрибутер:„АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

57 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден