.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

САВЕКС ТЕЧЕН БЛЕК&ДАРК 1.3 Л

SKU: 30140096
Достапност: На залиха
227 ден
Овој производ има минимално количество од 1

САВЕКС ТЕЧЕН БЛЕК & ДАРК 1.3 Л

Состав: 5-15% анјонски сурфактанти < 5% нејонски сурфактанти, катјонски сурфактанти, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, метилхлоризотиазолинон, метилизотиазолинон, парфем

Рок на употреба: 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)

Начин на чување: Предизвикува сериозно надразнување на очите. Предизвикува иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца

Производител: „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48

Увозник/дистрибутер: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА ВИТАМИН МЕНТА ЛИМЕТА 1.5Л

ЈАНА ВИТАМИН МЕНТА ЛИМЕТА 1.5Л

55 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

45 ден
Слика од ЕТИ ПОП КЕК КАКАО 45Г

ЕТИ ПОП КЕК КАКАО 45Г

12 ден
Слика од КРАШ ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25 ГР

КРАШ ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25 ГР

14 ден