.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

РИТТЕР СПОРТ ЧОКОЛАДО ПРАЛИНЕ 100ГР

SKU: 07040515
Достапност: На залиха
102 ден 89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Млечна полнета чоколада
Шеќер,паста од лешник (18),какао путер,какао масти,млеко во прав,лактоза,обезмастено млеко во прав,емулгатор:соја лецитин,естракт од бурбон ванила.Може да содржи траги од кикирики,ореви,глутен,млеко и јајца.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место
Алфред ритер ГМБХ&Цо
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КИНДЕР БУЕНО 43Г

КИНДЕР БУЕНО 43Г

43 ден 30 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден