.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИТЕР СПОРТ КАКАО КРЕМА 100ГР

SKU: 07042285
Достапност: На залиха
102 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Полнето млечно чоколадо со какао шлаг крем
Шеќер,млеко во прав 16%,палмина маст,како путер,какао маса 6%,обезмастено како 5%,обезмастено млеко во прав,дехидрирана млецна маст,паста од лешник,емулгатор:соја лецитин,екстракт од бурбон ванила.Може да содржи траги од кикирики,ореви,глутен,млеко и јајца.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место
Алфред ритер ГМБХ&Цо
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

43 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од МИЛКА КОЛАЧИЊА ЧОК И ЧОК 150 ГР

МИЛКА КОЛАЧИЊА ЧОК И ЧОК 150 ГР

94 ден