.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИСО СКОТИ ОРИЗ ПАРБОИЛД 1 КГ

SKU: 01010219
banner
Достапност: На залиха
184 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

37 ден
Слика од ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

17 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

46 ден
Слика од ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

54 ден