.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
100 Поени

РИО МАРЕ ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 160ГР 2/1

SKU: 09050397
Достапност: На залиха
385 ден 335 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна во маслиново масло
Туна,маслиново масло,сол.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место
Италија
Ст Компани Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРИКОМ ТЕСТО ЗА ПИЦА 200Г

ФРИКОМ ТЕСТО ЗА ПИЦА 200Г

25 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО+Д3 ВИТАМИН 3,2% ММ 1Л

53 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден