.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РЕНГА БОКАЛ ЛИНА 1500ЦЦ

SKU: 33061318
Достапност: На залиха
159 ден 119 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:БОКАЛ
Состав:ПЛАСТИКА, СТАКЛО
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител: МЕРЧАНЛАР, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*