.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РАМСТОР КЕСА ЗА ПАЗАРЕЊЕ

SKU: 80010001
Достапност: На залиха
15 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Биоразградлива кеса
Состав:Певг Биоразградлив. Дебелина 35 микрони. Носивост до 5кг.
Начин на чување: На суво место
Производител:КИМПА САН ВЕ ТИЦ ЛТД
Увозник/Дистрибутер:Рамсторе Македонија Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИТА ГО СОК МУЛТИВИТАМИН 8X200МЛ

ВИТА ГО СОК МУЛТИВИТАМИН 8X200МЛ

162 ден
Слика од ПЕРФЕКС ДЕЛУКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 3СЛ. 450ГР 1/1

ПЕРФЕКС ДЕЛУКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 3СЛ. 450ГР 1/1

99 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден
Слика од АЛПСКО ЈОГУРТ ДОМАШЕН 1.2Л

АЛПСКО ЈОГУРТ ДОМАШЕН 1.2Л

87 ден 79 ден