.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РАМНИ МАЈОНЕЗ ДЕЛИКАТЕСЕН 660 МЛ

SKU: 16300168
banner
Достапност: На залиха
122 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: РАМНИ МАЈОНЕЗ ДЕЛИКАТЕСЕН 660 МЛ
Состав: Рафинирано сончогледово масло 75%, вода, жолчки 6%, оцет, шеќер, сол, сенф(семе од синап,оцет, шеќер), стабилизатор (Е415), арома, B каротен (Е160а) антиоксиданс, конзерванс (Е202) 0.1%.
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: По отворањето чувајте го во фрижидер.
Производител:
Дистрибутер:

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОМ ПОН БЛАЗНИЦИ 60+60 ГРАТИС

ПОМ ПОН БЛАЗНИЦИ 60+60 ГРАТИС

142 ден
Слика од ДИВЕЛА МАКАРОНИ ПЕНОНИ РИГАТИ БР.29 500 ГР

ДИВЕЛА МАКАРОНИ ПЕНОНИ РИГАТИ БР.29 500 ГР

51 ден
Слика од ЛИБРЕСЕ ВЛОШКИ ИНВИЗИБЛ СУПЕР ДУО 16/1

ЛИБРЕСЕ ВЛОШКИ ИНВИЗИБЛ СУПЕР ДУО 16/1

162 ден