.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРОНТО СПРЕЈ ЗА МЕБЕЛ-КЛАСИК 300МЛ

SKU: 31100064
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

PRONTO SPREJ ZA MEBEL KLASIK 300ML<5% Neonic surfactants, 5-15% Aliphatic Hydrocarbona, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, парфем, limonenНеограниченДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКТА ФРИ ПЕТ 1.5Л

КОКТА ФРИ ПЕТ 1.5Л

59 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

94 ден