.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРОНТО ПАРФИМИРАН КЛАСИК СПРЕЈ ЗА МЕБЕЛ 300 МЛ

SKU: 31100111
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1

PRONTO SPREJ ZA MEBEL LAVANDA 300ML<5% Neonic surfactants, 5-15% Aliphatic Hydrocarbona, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, парфем, limonenНеограниченДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

89 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.5Л

95 ден