.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРИНЦИП КОРНИШОНИ 1 КЛАСА 720МЛ

SKU: 09030617
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КОРНИШОНИ пастеризирани од селектирани сорти на корнишон, според оргинален рецепт со примена на стандардите за квалитет. Препознатливи се по својот освежителен вкус,пријатна арома и крцкава тестура.
Корнишон, вода , оцет шеќер,сол,синап, црн пипер.
2 години
На амбиентална температура. После отварање се чува во ладилник најмногу 14дена.
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

20 ден
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

53 ден