.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ППК ЧВАРКИ СО ПИПЕРКА И ЛУК 100Г

SKU: 14300877
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Пресирани свински чварки
Состав: Свинско масно ткиво, Млеко, Сол, Лук, Пиперка, Зачини.
Рок на употреба: 90 дена
Начин на чување: Да се чува на температура до +8 C
Производител: PPK Karlovacka Mesna Industruja
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД-С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден