.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПО АЛМОНД МИЛК-БАДЕМ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА 250МЛ

SKU: 34400135
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за туширање со бадемово млеко содржи екстракти од бадеми и хидрантно млеко. Неговата кадифена формула ја одржува природната рамнотежа на вашата кожа. Дерматолошки тестиран.Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Cocamide MEA, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Polyquarternium-7, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Glycol Distearate, Laureth-4, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Sine Adipe Lac, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 16255, CI 470053 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ ИНТЕГРАЛЕН 350Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ ИНТЕГРАЛЕН 350Г

7 Поени
39 ден 37 ден
Слика од ТУБОФЛО ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ СО ТОПЛА ВОДА 100ГР.

ТУБОФЛО ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ СО ТОПЛА ВОДА 100ГР.

48 ден
Слика од ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ГОВЕДСКО МЕСО 85 ГР.

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ГОВЕДСКО МЕСО 85 ГР.

5 Поени
23 ден 20 ден