.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОЛАР ЗАМРЗНАТ БЕБИ МИКС 400 ГР.

SKU: 17010230
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Замрзнат зеленчук

Состојки: Беби морков, брокула, карфиол

Рок на употреба: 18 месеци

Начин на чување: -18 степени

Производител: Полар

Увозник: Вајомаг

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*