.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ПОЛАР ЗАМРЗНАТА БРОКУЛА 400 ГР.

SKU: 17010225
Достапност: На залиха
89 ден 79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Замрзнат зеленчук

Состојки: Брокула

Рок на употреба: 18 месеци

Начин на чување: -18 степени

Производител: Полар

Увозник: Вајомаг

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

39 ден
Слика од БОНДУЕЛЕ ПЧЕНКА 170 ГР

БОНДУЕЛЕ ПЧЕНКА 170 ГР

43 ден 34 ден
Слика од ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

ЧЕЗА ФСТАК ПЕЧЕН 100Г

79 ден
Слика од СОНЧЕВА ДОЛИНА ПЧЕНКА ПУКАНКА 200 ГР

СОНЧЕВА ДОЛИНА ПЧЕНКА ПУКАНКА 200 ГР

34 ден