.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЧАЈ ХАРМОНИЈА 40ГР

SKU: 03130486
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ: Билна мешавина со Билна мешавина со куркума и ѓумбир
Состав: Корен од куркума 35%, лист од африканска црвена грмушка 33% корен од ѓумбир 10%, Кора од кинески цимет 7%, корен од сладунец 7%, плод од црн бибер 5%, цветни гранчиња од карамфилче 3%.
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител: Жито доо Московска ул. 1, 1000 Љубљана, Словенија.
Увозник/Дистрибутер: Подравка ДООЕЛ, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9, бр. 4, 1043 Петровец, Р. Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи