.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЧАЈ СОН 40ГР

SKU: 03130487
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Билна мешавина со валеријана и маточина
Состав: Лист од маточина 31%, лист од нане 25%, корен од валеријана 25%, лимонова трева 13%, зелена пасифлора 6%.
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител: Жито доо Московска ул. 1, 1000 Љубљана, Словенија.
Увозник/Дистрибутер: Подравка ДООЕЛ, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9, бр. 4, 1043 Петровец, Р. Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*