.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЧАЈ ОТПОРНОСТ 40ГР

SKU: 03130485
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Билна мешавина со ехинацеа и жалфија
Состав: Ехинацеа (Echinacea purpurea) 25%, лист од нане (Mentha x piperita) 25%, плод од шипка (Rosa canina) 24%, лист од жалфија ( Salvia officinalis ) 11%, природна арома на лимон 10%, цвет од црн бозел (Sambucus nigra) 4%, Корен од ехинацеа(Ehinacea purpurea) 1%, гранули од лимонов сок 0,1%.
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител: Жито доо Московска ул. 1, 1000 Љубљана, Словенија.
Увозник/Дистрибутер: Подравка ДООЕЛ, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9, бр. 4, 1043 Петровец, Р. Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОДРАВКА СУПА АЛПСКА 67Г

ПОДРАВКА СУПА АЛПСКА 67Г

54 ден
Слика од ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 1Л

ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 1Л

109 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од ЗБРЕГОВ КЕФИР 3.5% ММ 400Г

ЗБРЕГОВ КЕФИР 3.5% ММ 400Г

8 Поени
50 ден 44 ден