.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЧАЈ БРУСНИЦА 40Г

SKU: 03140212
Достапност: На залиха
80 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чај од брусница
Цвет хибискус 50%, јаболко 20,20%, лисја од капина 10%, арома 9,78%, регулатор на киселост јаболкова киселина 3,80%, црна рибизла 2%, корен на цикорија 2%, парчиња брусница 1%, калинка 1%, концентрат од црна рибизла 0,22%.
24 месеци
Да се чува на суво место.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

27 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден