.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЧАЈ АКТИВНОСТ 40ГР

SKU: 03130484
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Билна мешавина со босилек и женшен.
Состав: Лист од босилек Ocimun sanctum) 40%, Лимонова трева(Lippia citridora) 26%, лист, мате чај(Ilex paraguariensis) 20%, природна арома на лимета 10%, плод од шисандра (Schisandra chinensis) 1%.
Рок на употреба: неограничен
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител: Жито доо Московска ул. 1, 1000 Љубљана, Словенија.
Увозник/Дистрибутер: Подравка ДООЕЛ, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9, бр. 4, 1043 Петровец, Р. Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи