.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ПАСАТА 680 ГР

SKU: 09020039
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пасата 680гр
Домати (99,7%), трпезариска сол, регулатор на киселост: лимонска киселина
Означен на амбалажата
По отворањето чувајте во фрижидер 4 дена.
Подравка
Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

100 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

89 ден
Слика од АЛПСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО ДОМАШНО 500Г

АЛПСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО ДОМАШНО 500Г

38 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден