.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА КРЕМ СУПА ПИЛЕШКА 64 ГР

SKU: 05020512
banner
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БУРЕК ВОДЕН

БУРЕК ВОДЕН

65 ден
Слика од ЛЕКЕР ПИЛЕШКА САЛАМА ЕКСТРА 400Г

ЛЕКЕР ПИЛЕШКА САЛАМА ЕКСТРА 400Г

75 ден
Слика од СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

СЕНДВИЧ МИНИ СО СИРЕЊЕ И МАГДОНОС

25 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

29 ден