.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЗЕЛЕЧУКОВ ТОРТИЉА МИКС 340 ГР

SKU: 09030819
banner
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПОДРАВКА ЗЕЛЕЧУКОВ ТОРТИЉА МИКС 340 ГР
Состав:зеленчук (пченка шеќерец 49%, грашок 29%, црвена пиперка 10%) вода, сол
Рок на употреба:1095 дена
Начин на чување:По отварање да се чува во фрижидер во неметална амбалажа до 2 дена. Чувајте на суво место
Производител:За Подравка ДД произвоедено во Унгарија. Земја на потекло Унгарија.
Увозник/Дистрибутер:ПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9 бр. 4, 1043 Петровец, P. Северна Maкeдониja

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ПИКАНТ 95Г

55 ден
Слика од КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

КАРНЕКС ПАШТЕТА СО ШУНКА 75Г+25Г ГРАТИС

10 Поени
35 ден 30 ден
Слика од ПОДРАВКА ЛЕЌА КОНЗЕРВА 400Г

ПОДРАВКА ЛЕЌА КОНЗЕРВА 400Г

64 ден