.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ПОДРАВКА АЈВАР ДОМАШЕН БЛАГ 530 ГР.

SKU: 09030810
Достапност: На залиха
244 ден 200 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ајвар Домашен благ 530g
Печена пиперка (81 %), печен модар патлиџан, сончогледово масло, готварска сол.
Означен на амбалажата
По отворањето да се чува во ладилник до 3 дена.Да се чува заштитено од директна светлина.
Подравка
Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден
Слика од НЕСКАФЕ КЛАСИК 3 ВО 1

НЕСКАФЕ КЛАСИК 3 ВО 1

10 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден