.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИЈАЛЕ МАКАРОНИ ФУСИЛИ 500 ГР

SKU: 05031112
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПИЈАЛЕ МАКАРОНИ ФУСИЛИ 500 ГР

Гриз од тврда пченица. Содржи глутен.

Рок на употреба: 24 месеци

Начин на чување: Да се чува подалеку од сончева светлина, на суво место.

Земја на потекло: Турција

Увозник/дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БЕЈК РОЛС СЛАНИНА 80 ГР

БЕЈК РОЛС СЛАНИНА 80 ГР

5 Поени
33 ден 29 ден
Слика од БИТОЛСКО ЈОГУРТ ВО ПЛАСТИЧНА ЧАША 2.8%ММ 180Г

БИТОЛСКО ЈОГУРТ ВО ПЛАСТИЧНА ЧАША 2.8%ММ 180Г

14 ден
Слика од ЧЕЗА СОНЧОГЛЕД ЦРН 200Г

ЧЕЗА СОНЧОГЛЕД ЦРН 200Г

22 ден