.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИЈАЛЕ МАКАРОНИ ПЕНЕ РИГАТЕ 500 ГР

SKU: 05031113
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПИЈАЛЕ МАКАРОНИ ПЕНЕ РИГАТЕ 500 ГР

Гриз од тврда пченица. Содржи глутен.

Рок на употреба: 24 месеци

Начин на чување: Да се чува подалеку од сончева светлина, на суво место.

Земја на потекло: Турција

Увозник/дистрибутер: Рамсторе Македонија 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ СО 10 ВИТАМИНИ 2*1 Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ СО 10 ВИТАМИНИ 2*1 Л

115 ден
Слика од ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

219 ден
Слика од ОРАНЖ ШПРИЦ КОКТЕЛ 0.33Л

ОРАНЖ ШПРИЦ КОКТЕЛ 0.33Л

79 ден
Слика од ВИНДОН МИСИРКИН БАТАК ЗАМРЗНАТ КГ

ВИНДОН МИСИРКИН БАТАК ЗАМРЗНАТ КГ

195 ден