.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИН ПИЛЕШКИ ЧВАРКИ ДОМАШНИ 200Г

SKU: 13500768
Достапност: На залиха
143 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Пилешки чварки пакување/ 200 гр. 
Состав:Пилешко месо, сол 
Рок на употреба:3 месееци
Начин на чување:На собна темературач да не се замрзнува или чува во фрижидер 
Производител:Шуман ДООЕЛ
Увозник/Дистрибутер:Пин Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

32 ден
Слика од ВИТАЛИА ВЕГЕТАБИЛНА ПАШТЕТА СО ПИПЕРКА 105ГР

ВИТАЛИА ВЕГЕТАБИЛНА ПАШТЕТА СО ПИПЕРКА 105ГР

65 ден