.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕТИТ БЕР 960ГР

SKU: 07040059
Достапност: На залиха
234 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Кекс со путер
Пченично брашно,шеќер,путер (млеко) 7%,растителна маст (палма,шеа),мед,средства за нараснување:Е503,Е500; декстроза,лактоза (млеко),прехрамбен сол,арома,регулатор на киселост Е341.Може да содржи сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Краш - Загреб, Хрватска
Краш Комерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

55 ден