.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ ПРОФЕШНАЛ 1/1 3СЛ

SKU: 31020132
Достапност: На залиха
157 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КИТ КАТ 4 ФИНГЕРС 41.5 ГР

КИТ КАТ 4 ФИНГЕРС 41.5 ГР

27 ден
Слика од МЕГЛЕ ПАРМЕЗАН 40Г

МЕГЛЕ ПАРМЕЗАН 40Г

54 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

75 ден 72 ден
Слика од ЗБРЕГОВ КЕФИР 0.9%ММ 200Г

ЗБРЕГОВ КЕФИР 0.9%ММ 200Г

30 ден