.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
30 Поени

ПЕРФЕКС КУЈНСКИ БРИСАЧ МУЛТИ 3СЛ 1/1

SKU: 31020131
Достапност: На залиха
175 ден 120 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Кујнски брисач
Состав:100% Целулоза
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Дреник Нд Р.Србија
Увозник/Дистрибутер:Анекс Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

69 ден
Слика од НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

233 ден