.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРФЕКС ДЕЛУКС КУЈНСКИ БРИСАЧ 3СЛ. 450ГР 1/1

SKU: 31020126
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КУЈНСКИ БРИСАЧ

100% Целулоза

Да се чува на суво место

Дреник Нд Р.Србија

Анекс Дооел Скопје

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ТОМАТИНО ДОМАТЕН СОС 1000ГР КЛАСИК

ТОМАТИНО ДОМАТЕН СОС 1000ГР КЛАСИК

62 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден