.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРУТНИНА НАТУР ПРЕМИУМ ПИЛЕШКИ КОПАН 800Г

SKU: 13500718
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

свеж пилешки копан
свеж пилешки копан
9 дена
-2 до +4°C
Перутнина Птуј доо Словенија
Перутнина Птуј дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

59 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден
Слика од СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

53 ден 43 ден