.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРОНИ ПИВО СТАКЛО 4.7% 0.33Л

SKU: 02220221
Достапност: На залиха
64 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СВЕТЛО ПИВО

Вода, Јачменов слад, Пченка, Хмељ

ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА

НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО

Birra Peroni s.r.l Via R. Birolli, 8 – Roma – Italia

Еуролаб Интернационал Груп ДООЕЛ, ул. Босна и Херцеговина 55

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРИКОМ КЕСТЕН ПИРЕ 135Г

ФРИКОМ КЕСТЕН ПИРЕ 135Г

50 ден
Слика од ДОРИТОС ЧИПС ТАКО 100Г

ДОРИТОС ЧИПС ТАКО 100Г

52 ден
Слика од ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г 4+1

ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г 4+1

39 ден
Слика од ТОМИ СЕНФ БЛАГ ТУБА 200Г

ТОМИ СЕНФ БЛАГ ТУБА 200Г

76 ден