.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРВОЛ КАПСУЛИ ЦРНИ 10/1

SKU: 30140200
Достапност: На залиха
172 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПЕРВОЛ КАПСУЛИ
Состав:15-30% анјонски сурфакатанти, нејонски сурфакатанти; сапун; ензими; мирис(Amyl Cinnamal, Benzyl salicylate, Limonene, Linalool)
Рок на употреба:18 МЕСЕЦИ
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
Производител:ХЕНКЕЛ АВСТРИЈА
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

19 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

94 ден