.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРВОЛ КАПСУЛИ КОЛОР 10/1

SKU: 30140199
banner
Достапност: На залиха
269 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПЕРВОЛ КАПСУЛИ
Состав:15-30% анјонски сурфакатанти, нејонски сурфакатанти; сапун; ензими; мирис(Amyl Cinnamal, Benzyl salicylate, Limonene, Linalool)
Рок на употреба:18 МЕСЕЦИ
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
Производител:ХЕНКЕЛ АВСТРИЈА
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

24 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

31 ден