.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕПС ШОЉА

SKU: 33050214
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ПЕПС ШОЉА
Состав: Порцелан
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител: Луминарк, Италија
Увозник/Дистрибутер: Ринелса

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

8 Поени
40 ден 35 ден
Слика од ВИНСТОН ПЛАВ

ВИНСТОН ПЛАВ

130 ден